Baner IPSO
previous arrow
next arrow
Slider

Príprava a realizácia projektov

Pragoperun ponúka svojim zákazníkom širokú paletu služieb spojených s prípravou a realizáciou projektov priemyselnej práčovne. V spolupráci s projektantmi firiem Kannegiesser a IPSO. Vám navrhneme to najefektívnejšie riešenie Vašej práčovníckej prevádzky a budeme Vám nápomocní aj ako konzultanti pri realizácií celého projektu.

Naša firma taktiež pomáha prevádzkovateľom práčovní so splnením náročných hygienických, ekologických a ďalších noriem, ktoré sa na túto oblasť vzťahujú. Súčasťou poskytovaných služieb sú aj dodávky práčovníckej techniky a zariadení (pračky, sušičky mangle), ktoré spĺňajú náročné kritériá európskeho spoločenstva a zaisťujú používateľovi nízke prevádzkové náklady pri zachovaní vysokého výkonu. 

Veľkou výhodou nami poskytovaných služieb je komplexnosť, vysoký štandard technickej podpory našich zamestnancov, výhradné zastúpenie našich dodávateľov na území Českej a Slovenskej republiky, flexibilita a 100% prispôsobenie našich služieb potrebám zákazníka.

Dodávanie práčovníckej technológie

Pre veľké priemyselné práčovne, s kapacitou do 15 ton za 8 hodinovú pracovnú smenu, ponúkame stroje od svetovo renomovanej firmy Kannegiesser. Pre práčovne s kapacitou približne do 1500 kg bielizne na smenu ponúkame stroje od jediného českého výrobcu práčovníckej techniky, firmy IPSO.

Pračky, sušičky a mangle značky IPSO sa vyrábajú v Příbore a na českom trhu patria  k najrozšírenejším. Vyznačujú sa najmä svojou spoľahlivosťou, robustnou konštrukciou a dlhou životnosťou. O tom svedčí aj fakt, že stroje IPSO našli uplatnenie vo viac než 300 domovoch dôchodcov, ústavoch sociálnej starostlivosti, hoteloch a súkromných práčovniach.

Značenie a sledovanie toku bielizne

Moderná práčovňa, to už nie sú len pračky, sušičky mangle a pomocné vybavenie, ale aj nové systémy pre dopravu, značenie, opravu a sledovanie toku bielizne. V tejto oblasti ponúkame špičkové technológie od nemeckej firmy Thermo-Tex.

Filozofiou spoločnosti Pragoperun v oblasti značenia bielizne etiketami je aby systém slúžil predovšetkým k zefektívneniu logistiky bielizne v práčovni, jeho ďalšiemu pohybu a v neposlednom rade tiež k riešeniu stratovosti  o bielizeň, ktorá trápi predovšetkým oblasť zdravotníctva a sociálnej starostlivosti.

Našimi zákazníkmi v oblasti značenie bielizne sú nemocnice, domovy seniorov a ústavy sociálnej starostlivosti a ďalej predovšetkým práčovne a firmy podnikajúce v obore prenájmu pracovných odevov. Pre všetkých zákazníkov ponúkame vždy komplexné riešenie značenia bielizne (nažehlovacie etikety s menom či čiarovyým kódom, prípadne značenie čipmi). V ponuke nájdete popri značkovacích strojoch (ručne alebo pneumaticky ovládaných) etikety, materiál na opravy, čiarové kódy, software pre výrobu emblémov, presvetlovacie stoly pre operačnú bielizeň a kompletné logistické systémy.

Referencie
Výhradné zastúpenie spoločností