logo kannegiesser

Pre veľké priemyselné práčovňe ponúkame stroje od svetovo renomovanej firmy Kannegiesser, ktorá patrí k tradičným a osvedčeným značkám na českom a slovenskom trhu a môže sa pochváliť množstvom referencií. Firma je už od svojho vzniku plne pod kontrolou rodiny Kannegiesser. Priemerný ročný obrat presahuje 270 miliónov Eur, a to s cca 1000 zamestnancami a siedmymi závodmi v Nemecku, Veľkej Británii a USA. Kannegiesser je synonymom pre kvalitu, spolahlivosť a dlhú životnosť technológie. Firemná filozofia kladie dôraz najmä na kvalitné poradenstvo a kompletný servis. V sortimente firmy nájdete všetko vybavenie modernej práčovne, od tunelovej práčky cez priechodzie sušičky, mangle, žehliace a skladacie stroje až po ucelené logistické systémy.

Kannegiesser (predtým značky Kannegiesser, Passat, Voss, Poensgen-PWZ, Kleidienst, Pharmagg, Supertrack) je najrozšírenejšou a tradičnou značkou priemyselnej práčovníckej techniky v Českej a Slovenskej republike. Za posledné štyri roky zaznamenala firma značné úspechy na svetových trhoch a to predovšetkým vďaka prevratným novinkám vo svojom sortimente. O pozíciu značky na našom trhu svedčí aj udelenie prestížnej ceny Kannegiesser Marketing Award 2002 firme Pragoperun za mimoriadny prínos k rozvoji firmy v oblasti predaja a servisu. Cena bola prvýkrát v histórii udelená firme z bývalého východného bloku.

Potrebujete solídneho dodávateľa pre práčovnícku techniku ako sú priemyselné práčky, sušičky, mangle a žehliace stroje alebo náhradné diely? IPSO je vedúcou značkou priemyselnej práčovníckej techniky, ktorá za roky pôsobnosti na svetovom trhu získala špičkovú reputáciu za spoľahlivosť, kvalitu a účinnosť. Širokú škálu produktov ponúka vo viac ako 100 krajinách sveta.

Od septembra 2016 má firma Pragoperun výhradné zastúpenie značky IPSO pre Slovenskú republiku.

logo IPSO
stahl

Nemecká firma STAHL vyrába už viac ako 100 rokov zariadenia pre práčovne – Váš profesionálny partner pre komerčné práčovne. STAHL technologické zariadenia (pračky,sušičky mangle, žehliace a skladacie systémy) sa vyrábajú v Bádensku-Württembersku, od roku 1909 výlučne vo vlastnej réžii – vývoj , výroba, predaj, servis. Ako silný, moderný rodiny podnik s jasnými princípmi zabezpečujeme najvyššiu kvalitu, modernú inováciu, ekonomickú rentabilnosť, technickú stabilnosť našich zariadení. Sme Švábska strojárska firma, ktorá je od svojho vzniku až doteraz ( už štvrtá generácia ) rodinnou firmou.

Neustále vyvíjame nové technológie, ktoré majú zásadný význam pre pranie bielizne. Ako napríklad STAHL Super žehliace korytá na mangle, systém prenosu energie PTS, mikroprocesorové riadenie FREEpro dotykový ovládací panel, alebo hydrodynamický proces prania. Naša vďaka patrí našim spokojným a lojálnym zákazníkom. Ich vysoké technické požiadavky na pračky, sušičky, žehliace linky, riadia náš rozvoj, modernizáciu zariadení a náš celkový technický rast. Inšpirujú nás k priekopníckym novým technológiám.

Nemecká firma ThermoTex je celosvetovo známa v oblasti tepelného značenia, opráv a logistiky bielizne v práčovníckom odvetví. Je držitelom rôznych certifikátov kvalít, vrátane DIN EN ISO 9001

Thermotex
logo andresen_bargteheide

Naša spoločnosť spolupracuje aj s nemeckou firmou ANDRESEN, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom spotrebného materiálu pre práčovňe v oblasti žehlenia rovnej a tvarovej bielizne ako sú vosk, voskovacie čistiace plachty, dopravníkové pásy v kladacích a skladacích strojoch.

Spoločnosť Bright World bola založená v roku 2006 a stala sa popredným dodávateľom komerčných pračiek a sušičiek značky LG vo východnej Európe. Spoločnosť má veľmi dobre sformovaný, vzdelaný, flexibilný a vysoko motivovaný tím s dlhoročnými skúsenosťami v obore prania a sušenia bielizne. 

Vždy máme skladom niekoľko komerčných strojov LG, takže Vám môžeme ponúknuť krátke dodacie lehoty. V prípade potreby, vieme dodať v krátkej dobe potrebné náhradné diely z nášho skladu, čo Vám zaručuje minimálne prestoje Vašich LG zariadení.

logo LG
logo lavamac

K 31.12.2017 bola ukončená výroba strojov značky Lavamac. Dodávku náhradných dielov a servis naďalej zabezpečuje naša spoločnosť Pragoperun SK s.r.o.